Tillbaka till samtliga rapporter

Skräpigt

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 14:09, onsdag 17 mars 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

En skrivare/kopiator som troligen tappats eller kastats. Skaderisk då krossat glas finns.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack så mycket för anmälan! Vi skickar vidare detta till ansvarig enhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 16:18, onsdag 17 mars 2021

  • Hej Det är åtgärdat . Mvh Henrik

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:44, torsdag 18 mars 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.