Tillbaka till samtliga rapporter

Farligt?

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta, anonymt 17:08, tisdag 16 mars 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Kan de vara så att nån kan sätta foten inne dem vassa skruvarna ? Mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack så mycket för anmälan! Vi överför detta till ansvarig enhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:28, onsdag 17 mars 2021

  • Hej Dom är på plats och åtgärdar detta Mvh Henrik

    Postat anonymt 13:23, onsdag 17 mars 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 10:22, onsdag 14 april 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?