Tillbaka till samtliga rapporter

Bergsvägen 6, vid elskåpet

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Ale kommun, 14:12, måndag 15 mars 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Släckt armatur enligt kund som ringde in

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader: Juni, augusti, oktober, december, februari, april.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:03, onsdag 17 mars 2021

  • Lyser när vi är på plats

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:41, tisdag 13 april 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?