Tillbaka till samtliga rapporter

Armatur trasig

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Ale kommun, 13:48, onsdag 10 mars 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Armatur är nerplockad, behövs sättas upp en ny /Nihlen elmontage

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • 100W Na, 8m kabel

    Postat anonymt 13:48, onsdag 10 mars 2021

  • Hej och tack så mycket för anmälan! Vi skickar iväg detta till ansvarig enhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:28, onsdag 10 mars 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:25, torsdag 15 april 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?