Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig parkbänk

Rapporterat av iOS i kategorin Övrigt, anonymt 19:37, tisdag 2 mars 2021

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Hej!

Ena sittdelen är trasig på parkbänken som står vid lekplatsen där. Sittplankorna ligger bara löst på ena sidan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack vi kollar detta

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:02, onsdag 3 mars 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.