Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning Humlevägen

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 08:39, torsdag 25 februari 2021

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

En stolpe svart på humlevägen samt en på parkeringen Hemgården. Bör kunna åtgärdas samtidigt som sandviksvägen, nyckelstigen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:24, fredag 26 mars 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.