Tillbaka till samtliga rapporter

Två trasiga

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Lotta Parkvall, 13:57, tisdag 23 februari 2021

Skickades till Lidingö, 2 minuter senare

Två bredvid varandra som är trasiga nu. På västra sidan om kaninens dagis.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?