Tillbaka till samtliga rapporter

Hål i gatan mellan Kabelgatan 37 och 39.

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Rickard, 10:37, tisdag 23 februari 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare

Hål i gatan mellan kabelgatan 37 och 39. Cirka 50 centimeter djupt och 25 centimeter i diameter. Står en planka i hålet nu för att undvika att någon skadar sig. Gång och cykelbanorna överlag på Gråberget är i dåligt skick och behöver röstas upp! Ser ut som gator och gångbanor i ett U-land.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 17:42, tisdag 23 mars 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?