Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig parkbänk

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta, anonymt 18:58, söndag 21 februari 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack så mycket för anmälan! Vi överför detta till ansvarig enhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:24, måndag 22 februari 2021

  • Hej Den är nu lagad tack för anmälan .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:03, tisdag 23 februari 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.