Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 17:50, fredag 12 februari 2021

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Släckt lampa

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader: Juni, augusti, oktober, december, februari, april.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:46, måndag 15 februari 2021

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:07, tisdag 16 februari 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.