Tillbaka till samtliga rapporter

Fortsatt trasig lampa

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 19:40, onsdag 10 februari 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Samma lampa som tidigare är fortfarande ur funktion. Lampan är ej åtgärdad som man tidigare uppgett.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader: Juni, augusti, oktober, december, februari, april.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:09, torsdag 11 februari 2021

  • Tänddon och lampa är bytt,

    -byt drossel

    Postat anonymt 12:25, fredag 12 februari 2021

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:42, tisdag 23 februari 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.