Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lyktstolpe

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 08:45, tors 30 maj 2013

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Gatulampa trasig vid Vårgatan 1, Skurup. Det ser ut som om en lastbil har kört på den, lampan hänger längs med stolpen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Byte av armatur är utförd av ONE Nordic

    Postat anonymt 06:15, ons 5 juni 2013

  • Byte av armatur är utförd av ONE Nordic

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 05:42, ons 12 juni 2013

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.