Tillbaka till samtliga rapporter

Parkering

Rapporterat av iOS i kategorin Parkering, anonymt 11:21, onsdag 3 februari 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Parkering av ett fordon utan registrerings skyltar i natt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Ale kommun skall ta en titt på detta. Tack för att du skickade in ärendet på Fixa min gata

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:06, onsdag 3 februari 2021

  • Hej, släcker detta ärende i Fixa min gata då bilen inte står kvar.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:59, fredag 12 februari 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.