Tillbaka till samtliga rapporter

Lagt ihop uppdragna varningsskyltar för elkabel.Ligger vid ena lampan som lyser upp gångvägen.

Anonym rapport i kategori Vägmärken och skyltar, 12:31, måndag 25 januari 2021

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

De låg överallt.+ Skydd för elkabel bortrivet

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 15:33, måndag 22 februari 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.