Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 18:00, lördag 23 januari 2021

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

Trasig gatubelysning sedan några dagar

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:22, onsdag 27 januari 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.