Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlampor lyser inte.

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 21:06, onsdag 20 januari 2021

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Tre gatlyktor från hörnet Skolgatan/Norra Kvarngatan och mot Bryggarbacken lyser inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:50, tisdag 23 februari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?