Tillbaka till samtliga rapporter

Övergångsställe.

Rapporterat i kategori Vägmärken och skyltar av Iren Elfström, 14:54, fredag 15 januari 2021

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Hej bor i korsningen Nygatan/ Trötemyrsvägen. Ni bör nog sätta upp ett tillfälligt övergångsställe där många passerar där särskilt mycket nu när vi fått sådan trafik här. Mvh .

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 19:45, fredag 12 februari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?