Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning vid lekplatsen är svart.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 09:50, fredag 15 januari 2021

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Gatulampan på väg in mot lekplatsen fungerar inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:23, onsdag 27 januari 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.