Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt belysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 23:17, tisdag 12 januari 2021

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

Gatubelysning vid vikenvägen 6 fungerar ej

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan, Vi kommer att åtgärda belysningen vid nästa körning med liftbilen. Med vänlig hälsning Rolf Leva i Lysekil.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:41, onsdag 13 januari 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:11, onsdag 10 februari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?