Tillbaka till samtliga rapporter

Dumpning

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning och klotter, anonymt 13:54, tisdag 12 januari 2021

Skickades till Klippans kommun, mindre än en minut senare

Dumpning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?