Tillbaka till samtliga rapporter

Stående vatten i gångtunnel (avrinning fungerar ej)

Rapporterat i kategori Gång- och cykelbana av Helena Karlsson, 12:55, tisdag 12 januari 2021

Skickades till Järfälla, 4 minuter senare

Står smält snö (stor vattenpöl) i gångtunnel. Endast liten del ej berörd som det går att gå på. Står över brunnar och ingen avrinning sker. Bör ses över. Sett 08:00 (problem att rapportera in då) kan börjat frysa nu (då det blivit kallare). Hänt flera gånger senaste tiden, så avrinning bör ses över.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?