Tillbaka till samtliga rapporter

Ett hål i asfalten framför en av glascontainrarna vid återvinningsstationen i Skived

Anonym rapport i kategori Övrigt, 16:10, sön 10 januari 2021

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

Det finns ett hål i asfalten vid en av glascontainrarna och faran är att någon trampar där och skadar sig. Speciellt om hålet täcks av nysnö. Med tanke på rådande situation inom vården så är det kanske bra att försöka eliminera ev ytterligare besök där. Hålet har nog varit där några veckor . Tacksam om någon kunde fixa detta.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi tittar på det och åtgärdar så fort som möjligt!

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:28, ons 27 januari 2021

  • Klart!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:11, tis 16 november 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.