Tillbaka till samtliga rapporter

Ett hål i asfalten framför en av glascontainrarna vid återvinningsstationen i Skived

Anonym rapport i kategori Övrigt, 16:10, söndag 10 januari 2021

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

Det finns ett hål i asfalten vid en av glascontainrarna och faran är att någon trampar där och skadar sig. Speciellt om hålet täcks av nysnö. Med tanke på rådande situation inom vården så är det kanske bra att försöka eliminera ev ytterligare besök där. Hålet har nog varit där några veckor . Tacksam om någon kunde fixa detta.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi tittar på det och åtgärdar så fort som möjligt!

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Forshaga kommun 10:28, onsdag 27 januari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?