Tillbaka till samtliga rapporter

En gatlykta är trasig

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:29, mån 4 januari 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Lampan ur funktion

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan! Ärendet överförs till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:05, tis 5 januari 2021

  • Fortfarande inte åtgärdat

    Postat anonymt 12:11, ons 27 januari 2021

  • Enstaka lampor lagas under följande månader: Juni, augusti, oktober, december, februari, april.

    Hälsningar kontaktcenter

    Postat anonymt 09:45, tors 28 januari 2021

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:20, tis 9 februari 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.