Tillbaka till samtliga rapporter

Trasiga gatlampor

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 12:02, lördag 2 januari 2021

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

Tre lyktstolpar med trasiga lampor. Två utanför N Kvarngatan 33 och en mittemot.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Vi har ett fel som kommer och går på aktuella gatlyktor, vi arbetar på att hitta felet.Med vänlig hälsning Leva i Lysekil.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:46, onsdag 13 januari 2021

  • Nu skall all belysning på sträckan fungera, återtkom gärna om felet återkommer. Mvh Leva i Lysekil.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:47, tisdag 19 januari 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.