Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa utanför Älvgatan 20

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 20:56, tors 17 december 2020

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Trasig gatulampa

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:15, mån 21 december 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.