Tillbaka till samtliga rapporter

Ruttna trallbrädor

Rapporterat av iOS i kategorin Offentlig toalett, anonymt 10:06, tis 8 december 2020

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

Ruttna trallbrädor utanför offentlig toalett vid räkbodarna. Stor risk för personskador.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan, ärendekategorin ändras till offentlig toalett så att det hamnar hos Fastighetsenheten och rätt handläggare för vidare hantering.

    //Johan - LEVA i Lysekil AB

    Postat anonymt 10:15, tis 8 december 2020

  • Kategori ändrat från ‘Övrigt’ till ‘Offentlig toalett’

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 10:16, tis 8 december 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 12:54, tisdag 2 februari 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 13:55, tisdag 2 mars 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 15:46, tisdag 30 mars 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?