Tillbaka till samtliga rapporter

Begravt husdjur på badplats?

Rapporterat av iOS i kategorin Övrigt av Stefan Sanglert, 16:46, mån 7 december 2020

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

Gravljus, blommor, nygrävt och stenar ovanpå. Det vetkar som om någon har begravt sitt husdjur på Lilla Långeviks badplats. Klart olämpligt i så fall. Borde tas bort snarast möjligt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan, ärendet vidarebefordras till Fastighetsenheten, Lysekils kommun, för vidare handläggning.

    //Johan - LEVA i Lysekil AB

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 16:56, mån 7 december 2020

  • Ärendet åtgärdat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Stefan Sanglert 22:04, söndag 28 februari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?