Tillbaka till samtliga rapporter

Stort hål i vägen på bron vid Stadsskogsgatan

Rapporterat i kategori Övrigt av Kenneth Normen, 15:37, fre 27 november 2020

Skickades till Alingsås kommun, 2 minuter senare

Detta hål har lagats tidigare, är betydligt större nu och kör man i så går säkert bilen sönder. Åker ju bussar här hela tiden åxå vilket gör att hålet blir större. Vore tacksamt om ni fixar detta snarast så bilarna inte går sönder.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Kenneth Normen 15:55, fre 25 december 2020

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 16:00, fre 25 december 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 16:00, fre 25 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?