Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning ur funktion

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Anders Lorentzon, 12:00, tis 24 november 2020

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

Gatubelysning Sävevägen/Sävestigen samt där gång o cykelväg korsar Oxelgatan. Den har varit ur funktion en längre tid.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:22, tis 24 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat anonymt 14:23, tis 24 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:47, tis 8 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?