Tillbaka till samtliga rapporter

Skrotparkering eller pendelparkering

Rapporterat i kategori Övrigt av Sebastian Carlberg, 12:04, mån 23 november 2020

Skickades till Alingsås kommun, mindre än en minut senare

Flera bilar och en husbil har blivit stående på pendelparkeringen. Hur ser man till att dessa fraktas bort och skrotas?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Bra!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Sebastian Carlberg 12:32, mån 21 december 2020

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 12:35, mån 21 december 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:35, mån 21 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?