Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig vägbelysning

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Johanna Talje, 19:52, fre 20 november 2020

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare

Trasig vägbelysning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 21:33, fre 18 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?