Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig vägbelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 19:52, fre 20 november 2020

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare

Trasig gatbelysning hängande över gata.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 21:35, fre 18 december 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 13:35, lördag 16 januari 2021

  • Belysningen är fortfarande trasig!

    Postat anonymt 16:12, lördag 13 februari 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Inte lagat

    Postat anonymt 10:05, måndag 15 mars 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:36, måndag 12 april 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.