Tillbaka till samtliga rapporter

Belysningen är trasig så det är kol svart.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Anders Nerlund, 18:33, fredag 20 november 2020

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Gatubelysningen funkar inte, man ser inget.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?