Tillbaka till samtliga rapporter

Älvsborgsbron

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning av Jasmina, 16:30, fredag 20 november 2020

Skickades till Göteborgs kommun, 5 minuter senare

Stora frigolitbitar samt övrigt skräp har legat på samma plats i minst 6 månader. När tänker ni städa här?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?