Tillbaka till samtliga rapporter

Lampor trasiga

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Eva Nerhfors, 11:15, fre 20 november 2020

Skickades till Alingsås kommun, 5 minuter senare

Trasiga lampor

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:39, mån 23 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat anonymt 11:40, mån 23 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:46, tis 8 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?