Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Rapporterat i kategori Gatubelysning av CAMILLA Krantz, 07:42, mån 23 november 2020

Skickades till Alingsås kommun, 2 minuter senare

Trasig gatubelysning Enehagsgatan 40

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:58, mån 23 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat anonymt 13:58, mån 23 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:48, tis 8 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?