Tillbaka till samtliga rapporter

Mur/uthus som hör till fastigheten N Strömgatan 25 håller på att falla ner samt har en stor vindskiva i plåt som hänger och fladdrar.

Rapporterat i kategori Övrigt av Britteli Ekman, 17:44, tors 19 november 2020

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Lutningen har varit under lång tid. Att plåten hänger upptäckte jag idag efter nattens kraftiga blåst.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?