Tillbaka till samtliga rapporter

Lyktstolpe sönder Tallåsvägen 15

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 17:42, tors 19 november 2020

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

Lyktstolpe har slutat fungera utanför Tallåsvägen 15 sedan några veckor tillbaka.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:33, fre 20 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat anonymt 10:33, fre 20 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:16, sön 20 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?