Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning sönder på lekplats kullagårdsvägen

Anonym rapport i kategori Lekplatser, 17:36, tors 19 november 2020

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

Två belysningsstolpar är trasiga på lekplatsen. Bakom snurrgungan. Har varit trasiga i minst tre veckor.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för information, jag meddelar Alingsås energi.

    Postat anonymt 07:49, mån 23 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?