Tillbaka till samtliga rapporter

Skogsvägen 44143 Alingsås borttagning av löv

Rapporterat i kategori Nedskräpning gator av Christer Larsson, 10:28, tors 19 november 2020

Skickades till Alingsås kommun, 2 minuter senare

Snälla! Detta är akut ! Vi har löv på hela gatan,som inte blivit bortsopade.Sopbilen var i området men sopa bara på gatorna som hade lite löv och inte gatan nära floraskogen ??Är inte lätt att gå och trafikera här,och som grädde på moset ska det jobbas med marken längre upp på gatan 19nov2020 men det går att ta resten

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 11:37, tors 17 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?