Tillbaka till samtliga rapporter

Utebeslysningen är som discolampor.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:04, ons 18 november 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Lyktstolparna släcks och tänds hela tiden på kvällarna. Dom låter och det är störande när belysningen beter sig som discolampor.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tillhör bostadsrättsföreningen. Meddelat anmälan genom mail. Ärendet avslutas. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 11:20, tors 19 november 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.