Tillbaka till samtliga rapporter

Väldigt mycket löv på skogsvägen,inte sopat av gatan alls trots närheten till skogen där alla löv kommer ifrån

Rapporterat i kategori Övrigt av Christer Larsson, 16:43, ons 18 november 2020

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Det är en risk för alla som går och trafikerar med så mycket löv på gatan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Christer Larsson 19:41, ons 16 december 2020

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 19:45, ons 16 december 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 19:45, ons 16 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?