Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen Enehagsgatan 68-70 är fortfarande inte åtgärdad!

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Bolennarth Svensson, 21:47, mån 16 november 2020

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

Jag tror att ni kommer att hitta flera gatlampor som slocknat på Enehagen om ni tar en inspektionsrunda dit upp. Välkomna!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 06:56, tis 17 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:26, fre 20 november 2020

  • Det var smidigt att ha denna möjlighet. Synd bara att den hemsidan är så dåligt kommunicerad.

    Postat av Bolennarth Svensson 11:43, tis 15 december 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?