Tillbaka till samtliga rapporter

Släkt gatljus flera månader

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 18:39, mån 16 november 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Släkt lampa

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till vår entreprenör för åtgärd. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:54, tis 17 november 2020

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:23, måndag 8 februari 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.