Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig kedja

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser, anonymt 17:26, sön 15 november 2020

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

Gungans kedja är av!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi åtgärdar detta.

    Postat anonymt 08:00, mån 16 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:12, ons 25 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:12, ons 25 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?