Tillbaka till samtliga rapporter

Fundament utan stolpe i vägen

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 15:26, sön 15 november 2020

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Stolpe saknas men fundamentet sitter kvar. Stor risk att snubbla!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?