Tillbaka till samtliga rapporter

Full hundlatrin.

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 13:02, tors 12 november 2020

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Latrinen är proppfull och fåglar dra ur påsarna på marken.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:30, tors 12 november 2020

  • Klart!

    Postat anonymt 15:31, tors 12 november 2020

  • Klart!

    Postat anonymt 15:31, tors 12 november 2020

  • Klart!

    Postat anonymt 15:31, tors 12 november 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.