Tillbaka till samtliga rapporter

Armaturen G1912 lyser ej

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 15:23, ons 11 november 2020

Skickades till Alingsås kommun, 2 minuter senare

Armaturen G1912 lyser ej

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:55, tors 12 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:23, fre 20 november 2020

  • Hål i vägen höger körfält norra sidan, Hålet har varit sedan minst 20 år eller sen nya bron byggdes och lagas nästan årligen provisoriskt, när skall ni fixa felet permanent ?

    Postat av Lasse Lindholm 11:21, torsdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?