Tillbaka till samtliga rapporter

Trasiga lampor på trollstigen

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 11:42, tis 10 november 2020

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Trasiga lampor på motionsspåret trollstigen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:05, tors 3 december 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.